Весняні ремонти – 2019: що у списку

Зараз водіям потрібно оминати частини вулиць Зеленої та Левицького

До 24 квітня буде обмежено рух водіям вул. Зеленою на ділянці від вул. Дж. Вашингтона до вул. Луганської через дорожні роботи, які проводять на перехресті Зелена – Навроцького. Також в цей час триває ремонт вул. К. Левицького, на відтинку від вул. І. Франка до вул. Конопницької.
“Проводимо ремонт дорожнього покриття на вулиці Костя Левицького, на відрізку від вулиці Івана Франка до вулиці Конопницької. Об’їзд можна здійснювати вулицею Тершаківців (в напрямку до центру) і вулицею Конопницької з виїздом на вулицю Зелену. Роботи триватимуть до кінця тижня”, – зазначив Іван Лозинський, голова Личаківської райадміністрації Львова, інформує прес-служба Львівської міськради.
Щодо масштабних робіт головних доріг міста, то в пріоритеті цього року ремонт вул. Курмановича. “Однозначно, цього року розпочнеться ремонт вулиці Курмановича. Сьогодні це одна з найкритичніших вулиць міста, тому її ремонт у пріоритеті. Нині розробляється проект ремонту цієї вулиці. До кінця квітня проект буде готовий. Далі ми подаємо проект на експертизу, після чого оголосимо тендер на визначення виконавця робіт. І лише коли буде визначено підрядника, розпочнуть ремонт вулиці Курмановича. Початок і поетапність робіт ремонту вулиці Курмановича також залежатиме від фінансування. Зараз маємо 2 мільйона гривень на проектні роботи. Після отримання проекту знатимемо повну вартість ремонтних робіт і зможемо визначити послідовність робіт”, – зазначила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
Окрім цього, в 2019-ому завершуватимуть дорожні ремонти, розпочаті у минулих роках на восьми об’єктах, для шести виготовлять цього року ПКД і розпочнуть роботи ще на дев’яти нових об’єктах. Зокрема, у 2019 році буде виготовлено ПКД на реконструкцію вул. Вітовського – Кн. Ольги – Коперника, ремонт вул. Суботівської, ремонт вул. Чернівецької, ремонт вул. Конюшинної, вул. С. Бандери та пл. І. Франка (коригування проекту).
Цього року почнуть ремонтувати, окрім вул. Курмановича, вул. Д. Апостола, Хуторівка, Миколайчука, Шевченка та, ймовірно, Б. Хмельницького. Також планують розпочати будівництво пішохідного моста на вул. Головатого – вул. Сулими та будівництво шляхопроводу на перехресті вул. Шевченка – вул. Омеляна Ковча.
Паралельно зараз тривають масштабні ремонті роботи вулиць Замарстинівської, Пластової, Зеленої (від будинку №261 до житлового масиву “Пасічний”) та дороги до мікрорайону Білогорща. Їх почали ремонтувати ще торік, а до кінця 2019-го повинні завершити почате.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3929 / 4.07MB / SQL:{query_count}