Плюс один простір для “Дзиґи”

У приміщенні мистецького об’єднання відкриють ще одну галерею

Сьогодні, 29 березня о 17.00 в приміщенні мистецького об’єднання „Дзиґа” (вул. Вірменська, 35) відбудеться відкриття нового виставкового простору – галереї 1,8 м3, яку обладнали на першому поверсі арт-центру. Першим експонатом, представленим тут, буде внсталяція “Передчуття міражу” українського художника й перформера від Влодка Кауфмана.
Окрім цього, 29 березня відкриють оновлену кав’ярню “Дзиґи”: відремонтовану й обладнану. Тут представлена постійна виставка про “Дзиґу” та її проекти від початку й донині. До експозиції увійшли фото, картини та різноманітні артефакти цього без перебільшення легендарного для Львова місця.
Зі слів організаторів, о 20.00 тут стартує вечірка з нагоди відкриття „Дзиґи 2.0”. Гостями вечора стване MOONZOO – електронний проект, який працює у стилі Sad Dance (суміш new wave, electropop & blues). Sad Dance – це музика, яка грає в машині після гучної вечірки. Вона про невзаємну любов і самотні прогулянки на порожніх вулицях передмістя. Це м’яка меланхолія і ностальгія в далеких відлуннях нічних барів і дискотек. Вхід вільний — за умови попередньої реєстрації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6385 / 4.05MB / SQL:{query_count}