Хто на Говерлу?

23 березня організовують масове сходження на гору. Запрошують всіх бажаючих

Масове сходження на найвищу точку України заплановане на 23 березня. Його організовує управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром “Скеля”. Похід та сходження, зокрема, буде здійснюватися зі сторони селища Ворохта Івано-Франківської області ущелиною річки Прут – через Карпатський національний природний парк та урочище “Заросляк”.
Як інформує прес-служба ЛОДА, учасниками сходження можуть бути усі фізично здорові та активні особи віком від 14 років, які є прихильниками здорового способу життя, спорту та туризму, бажано з навичками участі у зимових походах вихідного дня (діти молодші 14 років – тільки у супроводі дорослих). Перед початком сходження кожен учасник отримує інструктаж із техніки безпеки та правил поведінки, а під час сходження зобов’язаний неухильно виконувати розпорядження штабу, інструкторів та членів пошуково-рятувального загону. Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпеку руху, штурмова група, яка складається з досвідчених інструкторів-альпіністів. Учасники піднімаються на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час сходження (підйом і спуск) близько 8 годин.
Учасникам сходження потрібно мати: теплий вітронепроникний костюм, куртку, шапку, рукавиці, сонцезахисні окуляри, теплі шкарпетки, черевики типу “вібрам” з бахілами, запасний змінний одяг, взуття, харчі для споживання у вагоні потяга та в польових умовах, термос з гарячим чаєм, сухофрукти, яблука, лимон, солодощі тощо. У випадку відсутності необхідного спорядження учасник до сходження допускатися не буде.
Збір та реєстрація учасників сходження передбачається у п’ятницю, 22 березня о 15.00 біля головного залізничного вокзалу у Львові. Потім учасники вирушають на ночівлю і 23 березня о 07.00 автобусами організовано підвезуть їх до верхів’я ущелини, звідки почнеться пішохідна частина сходження. Після завершення сходження та спуску з вершини учасників “Говерляни” відправлять назад спеціальним поїздом. До Львова спеціальний поїзд прибуде 24 березня о 04.00-05.00 (орієнтовно). Участь у сходженні є добровільною та фінансується за рахунок учасників або організацій. Організаційний внесок від учасника сходження – 650 грн. Попередні групові заявки від туристських клубів, осередків фізичної культури та спорту, підприємств, навчальних закладів та інших організацій для резервування місць у спеціальному поїзді подавати до Львівської обласної організації спортивного туризму (м. Львів, вул. Залізнична, 16) до голови оргкомітету Михайла Сідорова за телефонами: 096-608-90-54, 261-31-95.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8540 / 4.08MB / SQL:{query_count}