Ремонт Двірцевої нарешті розпочинають

Із п’ятниці розпочнеться поетапне перекриття площі, а з 31 березня львів’ян просять купувати квитки на потяги вже від станції Підзамче

Щоб розвантажити площу перед Головним вокзалом під час ремонтних робіт  із 31 березня розпочнуть діяти додаткові зупинки потягів на станції Підзам­че. Паралельно у міській раді думають, як підсилити транспортне сполучення із цією станцією.
“Із 1 березня розпочинаються роботи з реконструкції площі Двірцевої. Відповідно вже з п’ятниці розпочнеться поетапне перекриття площі. На початковому етапі для пасажирів міського громадського транспорту нічого не зміниться, автостанція продовжить функціонувати у звичному режимі. Та з 31 березня залізниця вводить додаткові зупинки на станції Підзамче для 53 поїздів, щоб розвантажити центральний вокзал, відповідно і площу Двірцеву. Тому звертаємося до пасажирів, додатково переглядати розклад поїздів, місце відправки і зупинок, і купувати квитки із 31 березня від станції Підзамче, – зазначив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, інформує прес-служба Львівської міськради.
За його словами, для забезпечення якісного транспортного сполучення із станцією Підзамче, ЛКП “Львівелектротранс” розглядає можливість створення додаткового трамвайного маршруту від вул. Промислової до Академії мистецтв. Також буде проаналізовано завантаженість автобусів, які курсують в район станції Підзамче, щоб збільшити кількість одиниць на маршрутах.
Додамо, що проектом реконструкції площі передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту, збільшення кількості зупинок, облаштування громадського простору, облаштування сучасного фонтану, підземного паркінгу тощо. Роботи триватимуть два роки. Замовником робіт є ЛКП “Львівавтодор”, а виконавцем робіт, відповідно до тендеру, ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Згідно з договором вартість робіт становитиме 165,5 млн грн.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7867 / 4.07MB / SQL:{query_count}