Уроки англійської мови для дітей бійців

Школа англійської мови My English запрошує дітей загиблих учасників бойових дій на безкоштовні заняття

Учасників курсу формуватимуть за трьома віковими групами: три – п’ять років (група до шести осіб, тривалість заняття – 45 хвилин), шість – десять років (група до восьми осіб, тривалість заняття – 60 хвилин) та 11 – 14 років (група до восьми осіб, тривалість заняття – 60 хвилин).
Дітей навчатимуть за авторською методикою, яка базується на основі викладання оксфордської та кембриджської систем. Викладачі на уроках акцентуватимуть увагу на збагаченні словникового запасу та вміння застосовувати мовні конструкції, розмовну мову. Також викладачі обіцяють, що граматичні теми будуть нескладними для сприйняття, оскільки уроки проводитимуть в ігровій формі. Також передбачено повне забезпечення навчальними матеріалами, інформує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій на своїй сторінці у Facebook.
Групи дітей невеликі – від шести до десяти осіб. Орієнтовний графік проведення занять: понеділок/середа – 14.30, 15.30 та вівторок/четвер – 14.30, 15.30. Для додаткового розвитку розмовної англійської щоп’ятниці о 17.00 можна відвідати мовний клуб. Реєстрація за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9625 / 4.34MB / SQL:{query_count}