ЛКП “Лев” збирає кошти на банк крові для тварин

Його використовуватимуть для порятунку та ефективного лікування собак

фото: прес-служба ЛМР
Частину обладнання вже закупили за кошти благодійників, на іншу продовжують збирати кошти. “Сьогодні ЛКП “Лев” за допомогою друзів, партнерів, а також просто небайдужих людей уже зібрало 170,5 тисяч гривень. Загалом бюджет проекту складає майже 300 тисяч гривень. Тож збір триває”, – повідомили у ЛКП “Лев”.
У ЛКП звітують, що за зібрані кошти уже закуплений мікроскоп Leica DM500 LED вартістю понад 36 тис. грн. Цей прилад необхідний для діагностики патологічних станів тварин-донорів перед забором крові. Використання мікроскопа важливе, адже дає змогу попередити потрапляння в програму донорів хворих тварин. Також холодильник Samsung RB 34N вартістю близько 14,5 тис. грн. Його використовують для зберігання плазми та еритроцитарної маси у спеціальних контейнерах до подальшого використання. Закупили й баню водяну digital ємністю п’ять літрів Poly Science за більше ніж 16,5 тис. грн. Вона призначена для розморожування продуктів крові перед використанням. Дає змогу провести розмороження плазми або еритроцитарної маси в найкоротший період для надання невідкладної допомоги тварині.
Іншу частину коштів – 9, 5 тис. грн – скерували на механічний екстрактор для розділення крові на компоненти. Він застосовується для фасування плазми та еритроцитарної маси в окремі контейнери для подальшого зберігання. Ця процедура дає змогу довготривалого зберігання продуктів крові (порівняно з цільною кров’ю), а також можливість застосовувати плазму та еритроцитарну масу окремо, залежно від потреб тварини. Застосування окремих продуктів крові зменшує навантаження на організм у порівнянні з цільною кров’ю.
І за зібрані кошти оплатили половину авансу за центрифугу РС6МЦ з ротором – 92,5 тис. грн. Її повна вартість – 185 тис. грн. Це найважливіше обладнання, адже забезпечує відділення плазми від еритроцитів, що є ключовим етапом процесу. Дає змогу розділити цільну кров на плазму та еритроцитарну масу. Тільки за умови застосування відповідних режимів центрифугування можуть бути забезпечені якісні продукти крові для подальшого зберігання і застосування.
Але для завершення процесу закупівлі всього обладнання необхідно зібрати ще 120 тис. грн. Пожертву можна здійснити на сайті lkplev.com, кнопка Donate, призначення – створення банку крові.
Послугами майбутнього банку крові у Львові зможуть скористатись не тільки власники тварин, а й безпритульні собаки, якими опікуватиметься ЛКП “Лев”. На відміну від вуличних собак, для яких ці послуги будуть безкоштовні, для улюбленців, що мають власників, встановлять оплату.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9542 / 4.36MB / SQL:{query_count}