На прогулянку з динозаврами

До кінця січня у нашому місті можна побачити понад два десятка цих доісторичних істот

Якщо ви проїжджали чи проходили впродовж останнього місяця біля торгово-розважального центру Forum Lviv (вул. Під Дубом, 7-б), то на площі перед ним неодмінно мали б побачити… динозаврів. Звичайно, ці давні тварини не ходять на шопінг і в кіно. Вони чекають гостей – маленьких та дорослих.
Лише до кінця січня ви маєте нагоду відвідати виставку “Живі динозаври” – одну з найвідоміших і найбільш видовищних у світі. Адже вона пропонує відвідувачам незабутню подорож в доісторичні часи. Ви отримаєте унікальну зустріч із найбільшими істотами з-поміж усіх, що будь-коли населяли нашу планету. На виставці представлені 24 види рухомих моделей динозаврів, серед яких і дитячий улюбленець – тиранозавр Рекс.
Інженери за допомогою палеонтологів створили ці експонати максимально схожими на оригінали – з типовими для відповідних видів динозаврів кольорами, текстурою шкіри, рухами і навіть звуками, які вони видавали. Величезні рухомі фігури тварин виготовляли з увагою до найдрібніших деталей. Крім інтерактивних моделей, на виставці можна також дізнатися більше про походження та життя динозаврів, їхні звички, про те, як вони полювали чи як ростили потомство.
Від часу прем’єри виставки її відвідало уже понад  20 мільйонів людей по всьому світу: у Південній Америці, Нідерландах, Італії, Угорщині, Румунії, на Кіпрі, у Греції, Сінгапурі, Таїланді, Дубаї і багатьох інших країнах. Ви також можете долучитись до них.
Квитки на виставку “Живі динозаври” можна придбати при вході на експозицію та на сайті kasa.in.ua. У понеділок і вівторок ціни на квитки становитимуть: за дорослий – 120 грн, дитячий – 100 грн, сімейний (2 дорослих + 1 дитина) – 300 грн, сімейний (2 дорослих + 2 дитини) – 400 грн, дорослий пільговий – 120 грн, дитячий пільговий –100 грн. З середи по неділю квитки коштуватимуть: дорослий – 150 грн, дитячий – 120 грн, сімейний (2 дорослих + 1 дитина) – 400 грн, сімейний (2 дорослих + 2 дитини) – 500 грн, дорослий пільговий – 120 грн, дитячий пільговий – 100 грн. Категорії населення, що мають право на пільговий квиток (за наявності посвідчення) – учасники бойових дій, пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні сім’ї.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7163 / 4.08MB / SQL:{query_count}