Хто на звіт Синютки?

Очільник Львівщини підсумує роботу команди та презентує напрями розвитку області на 2019 рік

Серію публічних звітів структурних підрозділів та департаментів Львівської облдержадміністрації розпочне доповідь очільник області Олега Синютки. Про це голова Львівської ОДА повідомив під час апаратної наради. “Я теж хочу вийти до людей, аби вони мали можливість почути мене та поставити свої запитання. Люди зможуть висловити свою думку та почути відповіді на ті питання, які їх цікавлять”, – зазначив Олег Синютка.
Публічний звіт голови ЛОДА відбудеться у суботу, 26 січня, на території Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.
Впродовж січня – лютого триватимуть публічні звіти керівників департаментів та структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації. Про це 14 січня повідомили під час апаратної наради. “Та традиція, яка закріпилась на Львівщині, організовувати публічні звіти структурних підрозділів себе виправдовує, попри те, що такого зобов’язання в законах не прописано. Звіти керівників галузей про роботу за минулий рік та про плани на наступний рік повинні бути загальновідомими”, – каже Олег Синютка. Як інформує прес-служба ЛОДА, першими свою публічну доповідь у понеділок, 28 січня, презентує департамент екології та природних ресурсів, а завершить звітування Державний архів Львівської області 25 лютого.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1972 / 4.07MB / SQL:{query_count}