Платна дорога Львів – Краковець: скільки коштуватиме кілометр

Дорогу планують збудувати орієнтовно за 4-5 років

Вартість проїзду за кілометр першою концесійною дорогою Львів – Краковець не має перевищувати 7 євроцентів (2,2 грн).
 “В Європі проїзд коштує мінімум 7 євроцентів за кілометр. В Україні точно не буде дорожче”, – зазначив керівник “Укравтодору” Славомір Новак, інформує Liga.net. Протяжність нової дороги становитиме 84,4 км. Зі слів керівника “Укравтодору”, до кінця року завершать перевірку всіх ділянок дороги та виготовлять необхідну документацію. На початку 2019 року планують підготувати звернення до Кабміну та оголосили конкурс. Славомір Новак додав, що наразі інтерес збудувати першу платну дорогу в Україні висловили європейські інвестори.
Дорогу збудують приблизно за 4-5 років. Термін концесії становитиме 49 років, а дорога інвестору має окупитися за рахунок інфраструктурних об’єктів, логістичних центрів уздовж траси та вартості проїзду.
Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян озвучував приблизну вартість проїзду концесійною дорогою Львів – Краковець, яка становила 50-70 євроцентів за кілометр.
Ідея будівництва платних доріг в Україні виникла ще 2016 року. За попередньою інформацією, перша концесійна дорога пролягатиме у напрямку Львів – Краковець і сполучатиме Міжнародний автомобільний пункт пропуску “Корчова – Краковець” зі Львовом. Як інформує Твоє місто, траса оминатиме населені пункти Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львів (Північний об’їзд) і будуватиметься відповідно до технічної категорії 1а (4 смуги руху).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9848 / 4.35MB / SQL:{query_count}