Студенти, долучайтеся!

Спудеїв Львівщини запрошують долучитися до флешмобу та конкурсу на кращу фотографію

З нагоди святкування Дня студента департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА ініціював флешмоб у вищих навчальних закладах Львівщини. Організатори підготували фоторамку та журнал, в якому усі охочі можуть залишити свої привітання з нагоди свята та креативні відгуки про студентське життя.
Сьогодні “Facebook рамка” та журнал перебувають у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, а вже у понеділок, 12 листопада, до флешмобу долучаться студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.
Водночас повідомляємо, що департамент внутрішньої та інформаційної політики розпочав конкурс серед студентів за кращу фотографію. Учасник, який зробить креативне фото та виконає умови конкурсу, отримає подарунки від організаторів.
Також в межах святкування Дня студента, 16 листопада, відбудеться вручення подяк голови Львівської облесної державної адміністрації студентам вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації за високі успіхи у навчанні та активну громадську позицію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0278 / 4.35MB / SQL:{query_count}