Вітаємо фотографа “Львівської Пошти”!

У Львівській облраді нагородили переможців фотоконкурсу в рамках виставки “Наші Герої”. Третє місце – в Олега Огородника за фото “Герой війни”

У Львівській обласній раді тривала фотовиставка “Наші Герої” в рамках проекту “Україна єдина: журналісти Львівщини та Луганщини “за”!” Експозиція складалася зі світлин, які фотомитці Львівщини та Луганщини надіслали на фотоконкурс. Як писала “Львівська Пошта”, у 25 світлинах 17 авторів – сила духу і волі, мужність і віра, щастя і радість. З кількох десятків фотографій, надісланих на конкурс, комісія обрала 25 робіт. Упродовж місяця тривало голосування за кращу світлину. Через онлайн-голосування визначили трьох пере­можців.
Цього тижня оголосили результати голосування у фотоконкурсі на кращу світлину в межах виставки “Наші Герої” і нагородили переможців. Голова Львівської облради Олександр Ганущин подякував усім тим, хто взяв участь у фотоконкурсі як з Львівщини, так і з Луганщини.
“Такі проекти – це шана нашим Героям, які щодня стоять на варті нашої незалежності та захисті наших кордонів. Їхні подвиги мають бути в пошані, а імена загиблих – навіки закарбовані в місцях пам’яті. Слава нашим Героям”, – наголосив голова облради. Перше місце у конкурсі здобув Макс Алєксєєв (Луганщина) за фото під назвою “Промінь”. Друге місце – Валентин Ткалич (Луганщина) фото “КП ВВ Станиця-Луганська”. Третє місце в Олега Огородника (Львів) за фото “Герой війни”. Учасники фотоконкурсу отримали Подяки голови обласної ради, а переможцю, який зайняв третє місце у конкурсі – фотографу газети “Львівська Пошта” Олегу Огороднику – Олександр Ганущин вручив Почесну відзнаку та грошову винагороду.
“Герой війни” Олега Огородника – дуже сильне фото! Зі слів автора, на світлині – Сергій Калитюк, який служив на сході України за контрактом, був командиром 25-ої Дніпровської окремої повітряно-десантної бригади. У червні 2014-го в Красному Лимані при зачистці сепаратистів хлопець потрапив під обстріл і отримав важке поранення. Згодом проходив реабілітацію у Львівському військовому госпіталі, де з ним і познайомився фотомитець Олег Огородник. Сергій Калитюк є учасником “Ігор Нескорених”.


Конкурс “Наші Герої” покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах, виставках.
Проект здійснюється в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується коштом обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3878 / 4.37MB / SQL:{query_count}