Львівський будівельно-реставраційний кластер: відбулись установчі збори

Кластер створюють у формі громадської спілки

У приміщенні Личаківської райадміністрації Львова 25 жовтня відбулися установчі збори Львівського будівельно-реставраційного кластеру. На них були присутні близько 30 чоловік – представники господарюючих суб’єктів галузі, громадські активісти, викладачі з профільних вишів, ФОПи.
Озвучені проблеми галузі, перші ідеї по їхньому вирішенню шляхом встановлення нових стандартів та вимог, вдосконалення чинного законодавства, перейняття досвіду адміністрування реставраційних процесів в Європейських партнерів, утворення самоврядівних об’єднань фірм та спеціалістів галузі, створення сучасної добре оснащеної випробувної лабораторії.
Для активного впливу на ці процеси і створюється Львівський будівельно-реставраційний кластер, метою діяльності якого визначено: захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, культурних та інших спільних інтересів своїх членів та впровадження принципів саморегулювання, збереження історичного архітектурного середовища м. Львова, сприяння розробці та вдосконаленню стандартів та правил господарської та/або професійної діяльності, а також нормативних та інших документів в будівельно-реставраційній галузі.
Не обійшлося і без критики, на яку ініціатори створення кластеру запропонували спочатку об’єднатися, а потім вирішувати всі спірні питання. Особливо негативно критики сприйняли слово “кластер”.
Присутній на зборах юрист повідомив, що кластер створюється у формі  громадської спілки, його засновниками можуть виступати лише юридичні особи приватного права, а всі інші можуть приєднуватися до кластеру після реєстрації.
Зголосилося бути засновниками кластеру 14 організацій, засновники затвердили назву спілки, Статут кластеру, вибрали голову ради, раду кластеру та ревізора.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2035 / 4.07MB / SQL:{query_count}