Покрова, яка оберігає наших захисників

Львівські школярі візьмуть участь у великому майстер-класі з малярства на склі

Наступної неділі, 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, яку запорозькі козаки вважали своєю заступницею і покровителькою, у готелі “Волтер” (вул. В. Липинського, 60-а) відбудеться наймасштабніший у Львові майстер-клас “Малярство на склі ікони Покрови”. Учні 5-11 класів із більш ніж 20 львівських шкіл і області малюватимуть ікону Божої Матері. Ймовірно, що одночасно в майстер-класі візьмуть участь 240 школярів і протягом двох годин малюватимуть народну ікону “Покрова” технікою малярства на склі. 
Ікона на склі – це унікальне явище українського народного живопису. Вона вражає своєю щирістю і безпосередньою простотою в зображених ликах, багатством і гармонією барв. У ній відображена церковна іконографічна традиція і душа народу – щира побожність і відчуття.
Ця техніка дає можливість дітям відчувати себе не просто художником, а й творцем, який володіє специфічним “кінематографічним” відчуттям. Річ у тім, що картину малюють у дзеркальному відображенні: контури ікони, надання образові барв здійснюється з одного боку, а сприйняття – зворотне.
По завершенні майстер-класу усі роботи будуть представлені на виставці-продажі у Львівському музеї історії релігії, де кожен охочий зможе їх придбати. А кошти, отримані з продажу цих робіт, перерахують у як допомогу бійцям 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1865 / 4.34MB / SQL:{query_count}