Новації у Шевченківському гаю

У Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького збудують інформаційно-освітній центр, фондосховище і новий адмінкорпус

Цього тижня виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про надання функцій замовника Шевченківському гаю та дозволу на проектування і будівництво там об’єктів інфраструктури. Зі слів директора департаменту розвитку Львівської міської ради Наталії Бунди, таким чином реалізовуватимуть Стратегію розвитку музею.
Нагадаємо, торік керівництво музею зобов’язали напрацювати спільно з представниками духовного та культурного середовища міста вдосконалену Стратегію розвитку. У липні 2017-го її офіційно представили в Українському католицькому університеті. Цю дорожню карту мають реалізовувати до 2027 року.
«В цьому році на території музею розпочинатимемо будівництво нового інформаційно-освітнього центру із конференц-залами, лекторіями, приміщенням для виставок. У 2019-ому плануємо завершити роботи. Зараз триває тендер. Також у цьому ж році розпочнемо роботу над проектом нового адміністративного корпусу музею та фондосховища. Після завершення цих робіт приміщення наявного адмінкорпусу буде сакралізовано і передано монастирю Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, який розташовується на території Шевченківського гаю. Окрім того, у 2018-ому продовжуємо реставрацію пам’яток, експонатів, які збереглись у скансені. Загалом маємо понад 21 тис. експонатів», – зазначила Наталія Бунда.
Замовником проектних робіт і будівництва зазначених об’єктів є Музей народної архітектури та побуту, інформує прес-служба ЛМР.
«Ми повинні передати Свято-Іванівській Лаврі будівлю адміністративного корпусу, яка колись була збудована як монастирські приміщення. Тому необхідний новий корпус і нове фондосховище. І цим рішенням виконавчого комітету ми затвердили готовність почати задумане», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8976 / 4.35MB / SQL:{query_count}