Їдемо у Брюховичі дивитися на зорі

У неділю, 19 серпня, Львівська астрономічна обсерваторія запрошує на астрономічний пікнік під зорепадом Персеїд

Поціновувачі космічного неба зможуть разом з професійними астрофізиками Астрономічної обсерваторії Львівського національного університету ім. І. Франка споглядати зорепад Персеїди у 2018 році. Споглядання відбуватиметься з 20.00 до 03.00 у форматі open air на базі заміської станції спостережень в смт. Брюховичі, вул. Нова 7.
«Ви зможете взяти із собою канапки, карімати, а головне друзів та родину, і під легку космічну музику споглядати за небосхилом та зорепадом. Під час споглядання астроном обсерваторії проведе публічну екскурсію космічним небом. Ви почнете орієнтуватися в сузір’ях Персея, Великої Ведмедиці та інших. Ви також, будете мати можливість запросити близьку людину на кінопоказ під відкритим небом, від проекту “КіноВітер”. Оголошення назви стрічки відбудеться згодом, після публічного голосування. Для вас буде працювати селфі-зона на фоні робочого телескопу обсерваторії.
Окрема можливість, подивитися на космічні об’єкти через телескоп обсерваторії», – зазначають організатори.
Вартість участі - 55 грн. Дітям до 12 років - вхід безкоштовний. Придбати квитки можна за посиланням https://2event.com/uk/events/1490393. Кількість учасників є обмеженою.
Співорганізатори: Астрономічна обсерваторія Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівське Астрономічне Товариство, Студентське Братство, Проект “КіноВітер”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7699 / 4.35MB / SQL:{query_count}