Львів’янок запрошують на показ етноколекції

16 і 17 серпня – на розпродаж у дизайн студію “Sophie Maria Syedova”

У вівторок, 21 cерпня, у рамках Першого світового форуму українознавчих суботніх і недільних шкіл відбудеться показ етноколекції. Про це повідомила дизайнер Людмила Сєдова. Родзинкою показу буде те, що дефілюватимуть відомі львів’янки, учасниці форуму та працівники МІОКу. Початок о 15.00 у холі головного корпусу університету “Львівська Політехніка”. Вхід вільний.
Окрім цього, дизайнер запрошує львів’янок на розпродаж. Зі слів дизайнера, 16 і 17 серпня з 09.30 до 18.00 у дизайн студії “Sophie Maria Syedova” (м. Львів, Ковельська, 109а) вперше відбудеться тотальний розпродаж “Знайди свій розмір”.
“Усі речі магазину “Вишиванка” з попередніх колекцій потрапляють у цей перелік. Ціни будуть символічними: батист – 250 грн, льон – 300 грн, плаття – 400-450 грн, дитячі – 150 грн. Ми розпродаємо усе з попередніх колекцій. Тотальний розпродаж пов’язаний з реструктуризацією. Отож, з’явився шанс придбати гарну річ за ціною нижче собівартості. На сторінці дизайн студії опублікуємо попередній асортимент (більше сотні моделей блузок, декілька десятків моделей суконь)”, – зазначила Людмила Сєдова. 16 серпня на сторінці у Фейсбуці дизайн студії “Sophie Maria Syedova” буде альбом з фотографіями, розмірами та цінами. Сайт – www.etno.co.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9611 / 4.35MB / SQL:{query_count}