У Львові демонтували вже 20 літніх майданчиків

Як повідомили в КП “Адміністративно-технічне управління”, із початку сезону у Львові демонтували 20 самовільно встановлених літніх майданчиків, тобто таких, що діють без погоджених паспортів. Загалом у місті функціонує понад 400 літніх майданчиків

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради (ЛМР).
Нагляд за встановленням літніх майданчиків здійснюють районні адміністрації. І якщо виявляють порушення, то інформують про них КП “Адміністративно-технічне управління” і постійну комісію містобудування ЛМР. Власнику майданчика пропонують усунути порушення або добровільно демонтувати майданчик. Проте якщо він цього не зробить, КП “Адміністративно-технічне управління” здійснює примусовий демонтаж. І тоді власник майданчика зобов’язаний відшкодувати усі витрати підприємству, пов’язані з цим демонтажем.
Демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано.
Також за порушення правил благоустрою, відповідно до статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення, КП “Адміністративно-технічне управління” складає протоколи про адміністративні правопорушення. Це передбачає накладення штрафів у розмірі від 800 до 1700 грн. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3972 / 3.95MB / SQL:{query_count}