Не проґавте нову зупинку

21 липня трамвайну зупинку на вулиці Дорошенка перенесуть ближче до проспекту Свободи

Торік у травні на засіданні міської комісії з питань безпеки дорожнього руху ухвалили рішення про реорганізацію руху на вул. Дорошенка. Згідно з новою схемою, приватний транспорт рухатиметься вулицею Гнатюка, далі – Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти. До центру, як і раніше, їхатимуть через вул. Коперника.
Поки що рух та пішохідну зону тут не змінюватимуть. Однак для покращення руху перенесуть трамвайну зупинку, що на вул. Дорошенка, інформує прес-центр Львівської міськради. “Наразі затримують постачання світлофорних секцій, які регулюватимуть рух відповідно до нової схеми. Тому терміни реорганізації руху на вул. Дорошенка оголосимо згодом. А з 21 липня перенесемо трамвайну зупинку на вул. Дорошенка ближче до просп. Свободи. Ремонтні роботи з облаштування нових зупинок уже на завершенні. Для зручності пасажирів платформи зупинок трохи підняті. Залишається облаштувати павільйони на обох зупинках”, – розповідає заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.
З його слів, нещодавно з’ясували, що на вул. Гнатюка чимало водіїв автомобілей порушують правила паркування. Надалі вирішуватимуть це питання. Також вирішили, що згодом необхідно перенести кінцеву тролейбусну зупинку з просп. Свободи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6741 / 4.05MB / SQL:{query_count}