Довірся музиці!

В рамках LvivMozArt представлять Бієнале довіри у Львові

Бієнале довіри у Львові – відкрита платформа, що має на меті повернути довіру як суспільну звичку у наше повсякдення – спільно з фестивалем LvivMozArt запрошують львів’ян відчути музику повністю – довіритися своєму слуху і… своєму незрячому провіднику.
Цю подію вперше планують провести у нашому місті 19 – 21 жовтня. Бієнале довіри збере разом дослідників, активістів, підприємців та митців для спільного опрацювання поняття довіри. Ініціатива не сподівається одразу зробити довіру щоденною практикою, але пропонує почати систематичну роботу над її поширенням. Важливою частиною ініціативи є спільне фінансування події: місцевих підприємців заохочують приєднатися до акції “Дай 5!”, або ж долучитися ресурсами, проектами тощо.
Задля привернення уваги до проблеми довіри у суспільстві та до ініціативи Бієнале довіри у рамках LvivMozArt львів’янам та гостям фестивалю запропонують кілька можливостей відчути та випробувати себе на довіру.
Зокрема, вчора на симфонічний концерт Viennese Soiree у супроводі незрячих провідників-волонтерів прийшло п’ять спеціально запрошених гостей, які наважились довірити себе іншому(-ій) та музиці вповні. Біля пам’ятника Шевченку гостей та їхніх провідників (залучених завдяки допомозі Львівського обласного осередку ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ”) познайомили і відправили до Опери – слухати музику і відчувати світ з точки зору іншого.
А 20 липня у Свірзькому замку та 22 липня у Оперному театрі перед початком концертів LvivMozArt Бієнале довіри запропонує гостям ще одну незвичну пригоду: залишити свої телефони назовні, у скляному кубі, і довіритися одне одному та музиці, а не відволікатися на перегляд повідомлень чи дзвінки. Традиція, вже досить поширена на концертах у Європі, може стати цікавим випробуванням для гостей заходу – кожен, хто наважиться, вийде після цієї події іншим, аніж прийшов, з досвідом чималої пережитої довіри.
Бієнале довіри започатковане групою ініціативних підприємців та митців Львова. Вже розпочався Міжнародний конкурс плакату на тему довіри, а також збір проектів до практичної програми Бієнале.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6589 / 4.06MB / SQL:{query_count}