Гарячий обід у потязі

У трьох поїздах, які курсують через Львів, тестуватимуть меню від Укрзалізниці

ПАТ “Укрзалізниця” презентувала нову послугу повноцінного харчування у нічних поїздах. 18 червня можна скуштувати їжу з нового меню. Тестуватимуть її в чотирьох потягах, три з яких курсують через Львів: №81 Київ – Ужгород, №7 Київ – Івано-Франківськ, №749 Київ – Івано-Франківськ, а також у потязі №104 Київ – Маріуполь. Невдовзі таку послугу обіцяють запровадити і в інших потягах.
“На окремих маршрутах під час подорожі пасажирам буде доступний повноцінний сніданок і гарячий обід, зокрема перші і другі страви. Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню”, – каже в.о. голови правління Євген Кравцов.
Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або в сервісному купе. Пасажир може обрати готовий ланч-бокс або окремо вибрати страву зі списку. Вартість набору становитиме від 95 до 115 грн. Зокрема, в меню є вівсяна каша, бульйон з грибами, гаспачо, сендвичі, а також чаї і кава. Меню залежатиме від сезонності. Крім того, ще планують додати інші страви української кухні.
Оплатити послугу можна буде як готівкою, так і банківською карткою. Пасажирам видаватимуть спеціальний запитальник, в якому вони зможуть висловити свою думку про новий сервіс.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0630 / 4.34MB / SQL:{query_count}