Біг заради життя

Триває реєстрація на благодійний забіг на 2 км, який 10 червня відбудеться у Львові. 50% вартості стартового внеску скерують на благодійність

фото: dyvys.info
Щорічно під час заходів в рамках Run Ukraine Running League, окрім спортивної складової присутня й благодійна, мета якої – зібрати кошти та залучити громадськість до вирішення конкретної проблеми. Відтак цього року учасники благодійного забігу на 2 км під час Львівського півмарафону 3rd Molokiya Lviv Half Marathon збиратимуть кошти на придбання реабілітаційного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, інформує прес-центр ЛМР.
Сьогодні госпіталь є потужним лікувально-діагностичним комплексом, який займається медичним обслуговуванням інвалідів та ветеранів війни, членів сімей загиблих і померлих воїнів, репресованих, дітей війни-інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів похилого віку. Тут надають спеціалізовану медичну допомогу за багатьма напрямками, однак належного реабілітаційного обладнання у госпіталі бракує… Тож долучитись до збору коштів може кожен охочий, зареєструвавшись на благодійний забіг 2 км на 3rd Molokiya Lviv Half Marathon, який відбудеться 10 червня. Детальнішу інформацію про забіг можна отримати за тел. 0502437150.
До слова, торік під час шести бігових заходів у п’яти містах, українці та гості з інших держав збирали кошти на протези ветеранам АТО в рамках благодійних забігів “Переможці”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7128 / 4.07MB / SQL:{query_count}