Ангели надії для бійців

Дім Франка запрошує зазирнути у долю і знайти власного Ангела

Уперше і лише 19 травня музей покаже свою колекцію неймовірних вишиванок, які науковці збирали протягом багатьох десятків років, а також вишиванки, які носили в родині Франків. Про них розповість франкознавець Наталя Тихолоз. Своєю чергою дослідниця та колекціонерка українських автентичних вишиванок Роксоляна Шимчук доповнить бесіду про орнаменти національного вбрання та їхнє сакральне значення.
У програмі заходу, який розпочнеться о 14.00 – етнодефіле просто неба. Відомі жінки Львова демонструватимуть старовинні вишивані вироби з приватних колекцій, а також роботи сучасних українських дизайнерів. І завершить проект благочинний аукціон “Ангели надії”. Це – роботи знаних львів’янок, які вони намалювали на ґонтах під пильним наставництвом відомого художника-іконописця Лева Скопа. А кошти, виручені від їхнього продажу, підуть на придбання оптики для бійців, які захищають нас на сході України.
Музичну частину дійства представить лідер гурту Wszystko Зиновій Карач.
Проект “Візерунки долі та Ангели надії” присвячений одночасно трьом подіям: Дню вишиванки, Міжнародному дню музеїв та Дню Європи. Цей збіг не випадковий, оскільки вишиванка в різні часи оберігала українського воїна. І саме наші військові зараз стоять на захисті цінностей і свободи всієї Європи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2816 / 4.34MB / SQL:{query_count}