Новація у трамваях

У Львові встановлено 10 терміналів для безконтактної оплати проїзду у трамваях, які курсують маршрутами №№ 1, 8 та 9

У Львові впровадили технологію безконтактної оплати Mastercard у міських трамваях. Відтепер у трамвайних вагонах №8, 9, 1 можна оплатити проїзд за допомогою терміналів, які приймають оплату через банківську карту та смартфон.
Щоб оплатити проїзд, пасажир повинен піднести картку до термінала-валідатора та дочекатись світлового і звукового сигналу. Після підтвердження оплати валідатор видає квиток. У терміналі можна обрати тип квитка – звичайний чи пільговий, інформує tvoemisto.tv. Вартість проїзду залишиться незмінною та не потребуватиме додаткових комісій.
Наразі 10 таких терміналів встановлено в нових трамваях “Електрон”, що курсують маршрутами №8, 9 та 1. До кінця місяця встановлять ще 10 терміналів – по два на трамвай. Згодом кілька терміналів встановлять в трамваях на маршруті №2.
“Для нашого підприємства це дуже позитивна новина, адже ми йдемо до того, щоб якомога більше людей спонукати до оплати проїзду в електронній формі. Для нас є важливим запровадження електронного квитка. Ми вийшла на фінішну пряму, залишилось два етапи, і у 2019 році ми запровадимо автоматичну систему оплати за проїзд (АСОП), яка дозволить мешканцям комфортніше відчувати себе під час проїзду громадським транспортом”, – наголосив директор ЛКП “Львівелектротранс” Олег Береза.
Очільник “Львівелектротрансу” зазначив, що ця система безконтактної оплати не є повноцінним відповідником е-квитка, який планують впровадити у Львові до кінця наступного року, а тому, коли впроваджуватимуть АСОП, будуть додатково вирішувати питання щодо доцільності збереження уже існуючих систем безготівкової оплати. Наразі валідатори працюватимуть поряд з іншими способами оплати проїзду у міському електротранспорті.
В “Ощадбанку”, який є партнером проекту, повідомили, що вартість одного валідатора становить 30 тис. грн. Він зможе приймати оплату від картки будь-якого банку, який підтримує різні платіжні системи, в тому числі Visa та MasterCard. Також оплату можна провести за допомогою смартфонів з підтримкою NFC.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7889 / 4.36MB / SQL:{query_count}