Львівщині пасувала б статуетка

Серед трьох претендентів на здобуття премії “Людина року” у номінації регіональний лідер – очільник Львівщини Олег Синютка

фото: прес-служба ЛОДА
Загальнонаціональна програма “Людина року – 2017” – програма, яка передбачає присудження титулу “Людина року” в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення. Програма заснована у 1995 році.
Лауреатами номінації регіональний лідер стали голови Львівської ОДА Олег Синютка, Київської ОДА Олександр Горган, Житомирської ОДА Ігор Гундич. Переможців оберуть 24 березня. Нагадаємо, що у 1997 році Львів став містом року, тепер Львівщині пасувала б і ця номінація –  регіональний лідер.
“Цей диплом – визнання успіху Львівщини, визнання краю, де працюють талановиті і патріотично налаштовані люди. Певен: у цьому дипломі є частинка кожного з 2,5 мільйонів мешканців Львівщини, які роблять усе для того, щоб наш край був найуспішнішим. На Львівщині найбільш патріотичні та професійні люди. А інші речі – вже залежать від влади. Перше питання – протидія корупції. Ми маємо сьогодні особливо позитивне відношення Президента та уряду України. У Львівській ОДА працює окремий підрозділ, який допомагає бізнесу відчувати себе впевнено. Також певен: це і бажання місцевої влади боротися із корупцією. Корупція та Львівщина – речі несумісні. Напевно, найбільша гарантія нашої інвестиційної привабливості – мудрі люди. А львівська освіта – це освіта, яка є першою серед регіонів після міста Києва за результатами ЗНО”, – прокоментував в ефірі телеканалу NewsOne номінацію Олег Синютка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2733 / 4.07MB / SQL:{query_count}