УКУ надає безкоштовну юридичну допомогу

Основний напрям роботи консультантів – правова допомога військовим, учасникам бойових дій та членам їхніх сімей

Надання консультацій, підготовка процесуальних документів та судове представництво, – в Українському католицькому університеті розпочала роботу Юридична клініка. Правову допомогу у ній можна отримати безкоштовно, інформує прес-служба міськради.
Консультації надають студенти Магістерської програми Школи права УКУ під керівництвом менеджера Юридичної клініки та практикуючих юристів. Безкоштовну правову допомогу мають змогу отримати соціально незахищені верстви населення та ті, хто постраждав від війни. “Наразі основний напрям роботи консультантів клініки – це правова допомога військовослужбовцям, учасникам бойових дій, членам їхніх сімей”, – розповіла Христина Ковцун, менеджер Юридичної клініки.Уже за перші дні консультанти взяли в роботу сім справ учасників бойових дій, по одній із них вже подано документи до суду. Тут можна отримати консультації у письмовій формі з чітким алгоритмом дій для клієнта, який звернувся у Юрклініку за правовою допомогою;консультації щодо написання процесуальних та інших документів; судове представництво в окремих випадках, залежно від категорії справи (обговорюється індивідуально).
Графік роботи: середа 09.00 – 18:00; четвер, п’ятниця – 09.00 – 14.00. Прийом здійснюють за попереднім записом за тел.: (068) 453-72-81. Адреса: м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17, ауд. 127. Контакти: Христина Ковцун, менеджер Юридичної клініки, (068) 453-72-81, legalclinic@ucu.edu.ua

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8002 / 4.07MB / SQL:{query_count}