Історії перемог Героїв, які надихають

Бійців запрошують до участі в конкурсі серед ветеранів АТО

фото: Катерина Птаха
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спільно з проектом “Воїну – гідна праця” ГО “Центр зайнятості Вільних людей” оголошують конкурсний відбір ветеранів АТО для участі у Форумі “Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО”, який відбудеться 20 квітня у Львові.
“Війна кардинально змінила твоє життя? Ти відкрив бізнес, почав розвиватися у новій сфері? Прийди й розкажи про це! Надихни побратимів прикладом власних досягнень! Для участі у Форумі запрошуються ветерани АТО зі Львова”, – зазначають у прес-службі центру. Проект здійснюють за підтримки Львівської міської ради.
У Форумі можуть взяти участь ветерани АТО (мобілізовані, колишні військовослужбовці, добровольці), які після повернення з війни заснували власну справу, бізнес, стали підприємцями.
Для участі у конкурсі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Як писала торік восени “Львівська Пошта”, у 2017-ому в рамках V Всеукраїнського форуму “Захоплені життям. Історії успіху учасників АТО” бійці розповіли свої історії започаткування успішного бізнесу, відверто поділилися рецептами успіху, не забували згадати про труднощі, які вдалось подолати, і дали корисні поради тим, що наразі тільки мріють про власний бізнес, повернувшись з війни. У двох номерах поспіль видання розповідало про успішні історії з життя Героїв, які не здалися – детальніше у №84 (за 28 жовтня 2017-го) та №85 (за 2 листопада 2017-го).
У підсумковому ж номері 2017-го бійців з цього проекту “Львівська Пошта” назвала “Прикладом року”. Зокрема, учасник АТО Микола Стецьків на 80 гектарах вирощує полуницю. Його називають “полуничним бароном”. Бійці Дмитро Гурний і Андрій Каратник відкрили у Львові на вул. Пекарській, 27 Humdrum Cafe, де варять смачну каву. Інженер-конструктор Назар Голько після війни зайнявся розведенням кролів. Учасник АТО Сергій Романовський втратив на передовій ногу, однак сьогодні керує кількома бізнес-проектами, є співзасновником “Ігор Героїв”. Учасник АТО Назар Островський після АТО працює у патрульній поліції. Вояки не менш успішно займаються і громадською діяльністю. Станіслав Безушко – координатор “Київського діалогу”, Ангеліна Вяткіна – координаторка ГО “Стройбат”, Михайло Шмігельський – засновник проекту “Стрий – місто магнолій”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9256 / 4.36MB / SQL:{query_count}