Чоловік, який любить свою роботу

Двірника ЛКП “Південне” Мирослава Новоставського нагородили подорожжю до Європи

фото: прес-служба ЛМР
У Львові завершився конкурс на найкращого двірника міста – серед 118 кандидатів переможцем став Мирослав Новоставський. Чоловік працює 4 роки в ЛКП “Південне” Франківської райадміністрації та обслуговує вул. Володимира Великого, 117. Його кандидатуру на конкурс подали мешканці району, який він прибирає. За нього проголосували 130 осіб. До цього він пропрацював 30 років слюсарем на Львівському автобусному заводі.
Міський голова Львова Андрій Садовий вручив переможцю конкурсу подяку від громади міста та сертифікат на автобусний тур “Вікенд в Європі: Краків, Прага, Відень та Будапешт” на двох осіб. Також Мирослав Новоставський отримає грошову премію у розмірі місячного посадового окладу.
За кордоном п. Мирослав ще не був, тому місто допоможе йому з виготовленням закордонного паспорта. У мандрівку планує поїхати з дружиною. Секретом перемоги вважає сумлінне виконання своєї роботи.“Треба жити у Львові, гордитися своїм містом і дбати про його чистоту. Не тільки для себе, а й для людей. У мене фактично робота без графіку – поки люди вийдуть на роботу, намагаюся, щоб вже було чисто. І не потрібно чекати, щоб начальник давав вказівку, а самому дбати про роботу і любити її”, – певен Мирослав Новоставський. Також міський голова нагородив п’ять найкращих двірників районів Львова: Галину Височанську (ЛКП “Рясне-403”, Шевченківська РА), Михайла Новікова (ЛКП “Управитель”, Личаківська РА), Любов Залипську (ЛКП “Княже місто”, Галицька РА), Надію Лабіш (ЛКП “Старий Сихів”, Сихівська РА) та Анну Дудку (ЛКП “Богданівка”, Залізнична РА). Усі вони отримали подяки, грошові премії та екскурсійні тури Україною.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5860 / 4.07MB / SQL:{query_count}