Кір іде на спад

Медики акцентують: щеплення й далі актуальне

Спалах кору у Львові потроху стихає, однак ще є випадки захворювання. Про це інформує управління охорони здоров’я Львівської міської ради. “Згідно з даними лабораторного центру, в січні маємо 180 захворілих на кір, у лютому – 135. За чотири дні березня зареєстровано сім випадків захворювання. Власне, пік спалаху захворювання на кір уже минув, хоча, за прогнозами, сам спалах триватиме ще до травня, і будуть реєструвати нові випадки, але не в такій кількості – їх буде менше”, – зазначила головний позаштатний спеціаліст з епідеміології управління охорони здоров’я ЛМР Олена Баворовська.
Зазначимо, що захворілі переносять захворювання без ускладнень, померлих від кору немає!
З 15 січня станом на сьогодні щеплення проти кору в поліклініках міста зробили 9842 дітям, що є найбільше за аналогічний період попередніх років. Вакцин у Львові достатньо, щоби провести необхідні щеплення дітям, повідомляє прес-служба ЛМР.
Нагадаємо, що кір – гостре вірусне захворювання, яке небезпечне своїми ускладненнями: може спричинити пневмонію, отит та інші бактеріальні інфекції, енцефаліт. Люди, які двічі щеплені і які перехворіли на кір, мають стійкий імунітет до захворювання. Проте ті діти і дорослі, які не вакциновані і не хворіли на кір, дуже ризикують захворіти!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0333 / 4.35MB / SQL:{query_count}