Відчути радість Різдва

Потребуючих у Львові частуватимуть традиційними різдвяними стравами – запросять на Святвечори і святковий обід

У переддень Різдва Христового, 6 січня, люди, які через певні життєві обставини не можуть відчути духовну атмосферу свята в родинному колі, зможуть спільно скуштувати традиційні святвечірні страви. Як повідомили в управлінні соцзахисту міськради, різдвяні Святвечори для потребуючих в цьому році організовують Український католицький університет, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, Спільнота взаємодопомоги “Емаус-Оселя”, БФ “Справа Скарбека”. На Різдво, 7 січня, вже традиційно у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться різдвяний обід.
Зокрема, найбільш потребуючих запросять на:
– Святвечір в Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка, 35-а, приміщення філософсько-богословського факультету). Його організовують орієнтовно для 300 осіб. О 14.00 тут відбудеться спів різдвяних колядок, о 15.00 – святкове богослужіння, а о 16.00 розпочнеться вечеря.

– Святвечір для потребуючих від БФ “Справа Скарбека” (вул. Клепарівська, 33, двоповерхове приміщення поруч із готелем “Власта”). За попередньою інформацією, тут чекають на понад 50 потребуючих.  Початок – о 14.00.

– Святвечір в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3-а). Вечерю організовують орієнтовно для 35-40 осіб, які отримують в цьому центрі соціальні послуги. Початок – о 19.00.

– У переддень Різдва, 6 січня, Спільнота взаємодопомоги “Емаус-Оселя” запрошує людей, які перебувають у потребі, на різдвяну вечерю. Впродовж 16 років тут організовують Святвечір для бездомних, а також осіб, які через різні життєві обставини не мають можливості відчути святковий настрій та духовну атмосферу свята Різдва Ісуса Христа. Цього року традиційно 6 січня о 15.00 відбудеться тепла і щедра зустріч у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), де за святковим столом зберуться люди, щоби привітати народжене Дитятко. В цей чудовий день ніхто не має бути самотнім, голодним чи нещасливим!
“Оселя” висловлює подяку всім добродіям, які підтримують нашу справу. Адже саме так ми можемо дати можливість людям у потребі відчути, що вони не самотні. З нами Різдво зустрічатимуть митрополит Ігор Возьняк, запрошені представники міської ради Львова та Винників, а також Львівської обласної адміністрації. На святковому дійстві виступить дівочий хор “Зґарда”, колядники ГО “Золота молодь Вин­ників” та співак Михайло Мирка”, – кажуть організатори.

На Різдво Христове, 7 січня, потребуючі зможуть скуштувати страви за святковим обідом, що його традиційно організовують храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна мирянська спільнота святого Егідія. О 15.00 у храмі (вул. Личаківська, 175) цього року за різдвяні столи сядуть близько 300 потребуючих.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7382 / 4.37MB / SQL:{query_count}