Як розвиватимуться Брюховичі, Винники та Рудно до 2020 року?

Уже другий рік триває реалізація Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад міста Винники та селищ міського типу Рудно і Брюховичі. Вона передбачає ремонти шкіл, лікарень, будинків культури, відкриття Центрів надання адміністративних послуг, медіатек та покращення інфраструктури. Тож що зробили у рамках програми цього року?

Винниківчани 10 років нетерпляче чекали на рентген-апарат.
Винники 
Винниківчани 10 років нетерпляче чекали на рентген-апарат. Цього року завдяки бюджету розвитку обладнали сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням у 2-ому відділенні 6-ої міської поліклініки м. Винники.
“У рамках оновлення обладнання місто Львів придбало сюди рентген-апарат, витратило з бюджету два мільйони вісімсот тисяч гривень. Я розумію, що ті зміни, які зараз будуть у медицині, призведуть до великого напливу людей, і, так я розумію, працювати доведеться у дві зміни. Будемо допомагати з обладнанням. Нам важливо, щоб люди мали якісні послуги”, – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.
Також у Винниках збільшиться кількість місць у садочках. Новий дошкільний заклад відкриють у приміщенні на вулиці Олени Теліги, 4. “Відкриття ще одного дошкільного закладу є дуже важливим для міста. Адже єдиний функціонуючий  дитсадок у Винниках може прийняти лише 240 дітей. А де подітися усім іншим? Сподіваємося, що з відкриттям ще одного садочка дошкільна освіта у Винниках буде доступнішою”, – зазначив керівник “Об’єднання “Самопоміч” у місті Винники Тарас Дмитерко.
Також цього року у Винниках розпочали тотальне каналізування та ремонт вулиць. Завдяки сприянню місцевих депутатів, у Вин­никах працює громадська приймальня “Об’єднання “Самопоміч”. Тут мешканці можуть безкоштовно отримати юридичні консультації та дізнатися про проекти, які впроваджуються у місті.
Отримати консультацію та більше дізнатися про всі проекти, які реалізовує “Самопоміч” у Винниках, ви можете з понеділка по п’ятницю – з 9.00 до 18.00 за адресою: місто Винники, вулиця Галицька, 24-а. Телефон: (032) 296-20-42.
Завдяки Програмі розвитку “2020” та участі у міських та обласних проектах,  у Винниках планують відновити басейн на базі школи №29, побудувати новий спортзал у школі №47, а також облаштувати дитячі майданчики.

Рудно
У смт Рудно вдало вирішують проблеми громади через Конкурс мікропроектів місцевого розвитку Львівської обласної ради. А завдяки Львову у селищі збудований водогін протяжністю 4 км. З бюджету міста витрачено 7,5 млн грн.
Також частково виконані роботи щодо каналізування селища і триває виготовлення проекту будівництва каналізаційної насосної станції. На проект витрачено 11,2 млн грн коштів міського бюджету.
До речі, цього року Рудно отримало від міста півмільйона гривень на реконструкцію вул. Шевченка, для покращення роботи автобусного маршруту №28.
“Зараз у Рудно досить складна екологічна ситуація. Є недобросовісне скидання стічної води. Річка, яка протікає селищем, має неприємний запах. Та зараз важливо те, що ми за це взялися. Для нас важливо, щоб громада отримувала якісні житлово-комунальні та транспортні послуги”, – пояснює автор програми, депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Ольга Посипанко.
Потурбувалися й про освіту з медициною. У школі №74 відремонтували санвузли та спортзал і планують добудувати ще один корпус. А незабаром мешканці зможуть відвідати оновлену амбулаторію сімейної медицини. Відкрити амбулаторію планують уже у 2018 році.
А ще у 2018 році у смт Рудно відкриють Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) на вул. Грушевського, 55. За словами керівника львівського міського осередку “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Андрія Шевціва, тут буде також перша у Рудно медіатека. Це один із пунктів Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури смт Рудно, Брюховичі та міста Винники на 2016-2020 роки.

Брюховичі
Цього року на реконструкцію та будівництво нового корпусу загальноосвітньої школи №41 селища з міського бюджету виділено 5 млн грн. Роботи в одному корпусі уже завершують.
“Це є дуже добра новина для громади Брюховичів, яка уже багато років потребує приміщення для школи. Із селищного бюджету на будівництво нового корпусу виділено 1,2 млн, з обласного – 6 млн, і з міського бюджету Львова – 5 млн грн. Спільними зусиллями ми зможемо розпочати будівництво нового корпусу школи, де комфортно навчатимуться 660 учнів”, – повідомила депутат Львівської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч” Богдана Зубрицька.
А ще тепер з Брюховичів до центру Львова можна добратися на велосипеді без перешкод. Загальна протяжність нового веломаршруту в обидва напрямки – 11 кілометрів. Вартість будівельних робіт – понад 10 млн грн.
Пріоритетним для громади смт Брюховичі у 2018 році є відкриття ЦНАПу. Проект передбачає двоповерхову будівлю, де функціонуватимуть Центр надання адміністративних послуг і медіатека.
•офіційно

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8258 / 4.39MB / SQL:{query_count}