“Львівгаз” дарує свято

Споживачі природного газу у нових сучасних Центрах обслуговування клієнтів мали нагоду стати учасниками цікавих акцій та отримати подарунки

Так вже склалося в нашій свідомості, що необхідність звернутися у ту чи іншу службу, яка забезпечує надання комунальних послуг, викликає не найприємніші очікування. Однак, попри все, і в цій сфері відбуваються значні зміни на краще. Зокрема, змінити своє ставлення мають нагоду усі, хто звертається у Центри обслуговування клієнтів “Львівгазу”, а на тижні, що минув, тут на споживачів чекали ще й приємні несподіванки, адже з нагоди “Дня клієнта” щодня проходили цікаві акції. 

Зручно та швидко

Передусім про самі Центри. Їх на Львівщині три – у Львові, Червонограді та Самборі. Тут створено комфортні умови для клієнтів: просторі приміщення, зручна зона очікування, доступ до wi-fi. Є можливість безпосередньо на місці створити “Особистий кабінет” на сайті 104.ua. Особистий кабінет – один із сучасних онлайн-сервісів. Зареєструвавшись у ньому, споживач бачить усі свої проплати, поточний баланс, може передавати показники газового лічильника, а за необхідності – надрукувати квитанцію, тому не потрібно чекати допоки квитанції рознесуть у поштові скриньки. Звичайно, що створити “Особистий кабінет” можна і зі свого комп’ютера. Якщо самостійно розібратися з сучасними сервісами не під силу, адже чимало клієнтів вже поважного віку, то на рецепції завжди є адміністратори ЦОКу, які допоможуть це зробити. Окрім того, в Центрі споживач має максимальний доступ до інформації, яку можна отримати як з інформаційних стендів та моніторів, так і в менеджерів Центру. А ще тут можна швидко і просто сплатити за послуги через термінали, при потребі у цьому також допоможуть фахівці.

Завдяки запровадженню автоматизованої електронної черги, яка дає змогу ефективно керувати потоком клієнтів для раціонального завантаження менеджерів та фахівців необхідного профілю, вже не потрібно стояти в довжелезних чергах та ходити з кабінету в кабінет. Клієнт приходить, реєструється в електронній черзі, отримує талончик із порядковим номером та очікує, коли на інформаційному табло висвітиться його порядковий номер і номер стола оператора, куди потрібно підійти. Усі зони обслуговування зручно позначені навігаційними табличками. Отже, все максимально комфортно та зручно, адже усі питання щодо газопостачання можна вирішити в одному місці та максимально швидко. 
Окрім того, ЦОКи спроектовані таким чином, аби люди із обмеженими можливостями також почували себе комфортно і нарівні з іншими могли отримати консультацію чи вирішити проблему. 

Приємні несподіванки

На тижні, що минув, у Центрах обслуговування клієнтів Львівщини відбувся “День клієнта” для усіх споживачів газу. Взяти участь в акції мали змогу усі споживачі, які з 18 по 22 грудня звернулися в Центри обслуговування. На клієнтів чекали розіграші та подарунки від компанії: фірмові горнятка, ялинкові прикраси, брендовані ручки, магніти та наліпки з корисною інформацією. Окрім того, смачненькі сюрпризи та повітряні кульки отримали і діти, які разом із батьками прийшли в ЦОКи. 

“Таке свято у нас проводиться вперше, дати обрані не випадково, адже передноворічний час – час подарунків. Ми дбаємо про наших клієнтів і саме тому вирішили потішити їх і зробити приємність – організувати ось таке свято”, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Львівгаз” Орислава Щурко.  
Зокрема, у перший день акції троє споживачів у кожному ЦОКу отримали в подарунок новорічну ялинкову прикрасу та смачний передсвятковий сюрприз від компанії. Зі слів організаторів, щасливчиків обрали за допомогою електронної черги, додатковою умовою вибору був вік клієнтів, бо передусім хотіли потішити старших людей, яким цей подарунок допоможе створити святковий настрій. 
Щодня відбувалися і цікаві заходи з інформування клієнтів щодо поводження з газом та газовими приладами, безпечного їх використання. Впродовж усього тижня у ЦОКу розповсюджувалася газета для споживачів із корисною інформацією. А от у середу діти, котрі прийшли разом із батьками у ЦОК, взяли участь у вікторині “Вірю – не вірю” та отримали приємні і смачні подарунки від компанії. І хоча під час неї діти відповідали лише “так” чи “ні”, вони довідалися багато цікавого і корисного про природній газ і поводження з ним. Зокрема, яка різниця між природнім і чадним газом, яка небезпека від витоку природного газу, як треба і як не можна поводитися з газовими приладами.

Окрім того, впродовж усього тижня усі, хто завітав до Центрів обслуговування та зареєструвався в “Особистому кабінеті” або зареєстрував родича, взяли участь у розіграші фірмових горняток. А клієнти, які впродовж тижня здійснили онлайн-оплату за спожитий газ, стали учасниками розіграшу фірмових новорічних іграшок.
Отож, щасливого Нового року! 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8116 / 4.39MB / SQL:{query_count}