Допомога на мільйони

Львівський ОХМАДИТ отримав нове обладнання для стерилізаційної кімнати

У Львівській обласній клінічній дитячій лікарні ОХМАТДИТ презентували нове медичне обладнання для стерилізаційної кімнати. Воно допоможе підвищити рівень безпеки пацієнтів, збільшити пропускну здатність лікарні та уникнути розповсюдження нових хвороб, повідомляє прес-служба ЛОДА.
“Відкриття стерилізаційної – важливо не тільки для лікарні, а й для всієї медицини Львівщини. Вперше у Львівській області надана така суттєва допомога. Адже, коли визначені пріоритети, то правильно розподіляються кошти. Насправді це питання безпеки”, – наголосила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.
Грантову допомогу у сумі 4 263 676 грн надала німецька благодійна організація Ein Herz fur Kinder. На ці кошти закупили паровий стерилізатор для інструментів, матеріалів, текстилю в медичному закладі, пакувальну машину, систему водопідготовки, меблі з нержавіючої сталі, а також налобний освітлювач для отоларинголога.
“Щорічно львівський ОХМАТДИТ обслуговує близько 60-70 тисяч дітей. Це найстаріша дитяча лікарня у західному регіоні. Як і переважна більшість лікарень України, ми потребуємо системного фінансування на проведення ремонтних робіт та оновлення застарілого обладнання. А в лікарні, де проводять оперативні втручання, сучасна стерилізаційна – це необхідність для безпеки пацієнтів” – зазначила головний лікар ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8527 / 4.35MB / SQL:{query_count}