Світлофор на вулиці Княгині Ольги. Дочекались

Для того, аби влада почала діяти, традиційно мусить трапитись якась біда. З наступного тижня запрацює світлофор на вул. Кн. Ольги (навпроти житлового комплексу “Добра оселя”, трамвайна зупинка “вул. Аркаса”), де останніми роками постійно траплялись ДТП, адже там був лише пішохідний перехід

“Світлофор на вулиці Княгині Ольги встановлено. Зараз він перебуває у “мигаючому режимі”, поки тривають юридичні процедури оформлення введення в експлуатацію. З наступного тижня світлофор запрацює у звичному режимі”, – розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.
Нагадаємо, 4 серпня цього року на засіданні міськ­виконкому затвердили  рішення “Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова”. Додатково в рішення було внесене встановлення світлофорного об’єкта на вул. Кн. Ольги (навпроти житлового комплексу “Добра оселя”), на місці небезпечного пішохідного переходу, інформує прес-служба Львівської міськради.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7743 / 4.34MB / SQL:{query_count}