Діти під відеонаглядом

У львівських школах та дитсадках встановлять камери відеоспостереження

У 2018 році у львівських школах та дитсадках встановлять камери відеоспостереження, а також запровадять цілодобову охорону працівниками “Муніципальної дружини”. Список навчальних закладів, у яких встановлять камери, затвердять під час засідання виконавчого комітету ЛМР.
“Згідно з проектом управління освіти, планується встановлення камер відеоспостереження у школах та дитсадках, а також надання цим об’єктам цілодобової охорони з числа працівників ЛКП “Муніципальна варта”. Програму щодо забезпечення охороною об’єктів комунальної власності затверджено на сесії ЛМР у грудні 2017 року. Перелік об’єктів буде погоджено рішенням виконавчого комітету”, – повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, інформує прес-служба Львівської міської ради.
З його слів, наступного року також встановлять відеокамери на головних заїздах у місто, ключових перехрестях, а також кільцевих розв’язках. На реалізацію цього проекту потрібно приблизно 10 млн грн.
“У 2018 році плануємо підключити до Центру безпеки міста наші найближчі міста – Рудно, Брюховичі, Винники. У цих містечках частково вже існує система відеомоніторингу. Ми звернулись до депутатів цих міст щодо розширення системи та підключення до Центру безпеки міста. Це надасть змогу контролювати громадську безпеку в цих містах, унеможливити викрадення автомобілів, покращити безпеку мешканців”, – наголосив Юрій Діль.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7903 / 4.35MB / SQL:{query_count}