Львівщина у трійці областей за рівнем підтримки учасників АТО

Соціальна підтримка окремих категорій громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах, а особливо учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні посідає у Львівській області важливе місце

Яскравий приклад тому – моніторинг видатків з реалізації місцевих програм соціального захисту окремих категорій населення, що провели фінансисти з інших областей. За обсягом виділених коштів на цю мету Львівська область, серед 14 областей країни, є третьою після Луганської та Запорізької.
Загалом з початку проведення військових дій на сході країни та подій на Майдані (2014-2017 рр.) на підтримку безпосередніх учасників з  обласного бюджету скеровано майже 92 млн грн, з яких у поточному році – близько 15 млн гривень, інформує прес-служба ЛОДА. Фінансовою підтримкою скористалися понад 11 тисяч осіб – демобілізовані воїни, родини, діти загиблих (померлих), інвалідів війни, учасників АТО, Героїв Небесної Сотні. На реалізацію заходів програми профінансовано 142 тис. гривень. До кінця року передбачається ще 1,3 млн гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7706 / 4.34MB / SQL:{query_count}