На Львівщині відкриють новий лижний маршрут

23 грудня у смт Славське відкриють новий туристичний шлях – ознакований лижний маршрут на гору Ільза

Про це інформує прес-служба ЛОДА. Відкриття туристичного маршруту стартуватиме з мандрівки на скітурах від смт Славське, далі до гори Ільза і с. Волосянка – такою є протяжність нового лижного туру.
“Ще у 2016 році гірська оперативно-рятувальна служба відкрила для туристів новий шлях на гору Ільза. Але маршрут не був прочищеним від зарості, а через відсутність інформаційних табличок туристи могли заблукати. Тепер спільними зусиллями ми розробили якісну систему ознакування на Ільзу”, – розповідає начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.
За її словами, шлях на гору Ільза є унікальним, бо поєднує у собі одночасно піший та лижний туризм, що дозволяє користуватися ним увесь рік. Гора Ільза розташована у центрі гірського масиву, звідки відкривається панорамний вид на Славське, Тростян, гору Високий Верх та частину закарпатського полонинського хребта Боржава.
Скітур – долання маршрутів на спеціальних лижах, що включає підйоми і спуски. Це комбінація гірського і простого туристичного лижного походу, а також можливість кататися на гірських лижах на таких схилах, до яких неможливо дістатися на підйомниках. Лижі для скітуру обладнані спеціальними пристроями, що перешкоджають прослизанню – камусами і спеціальними кріпленнями, що дозволяють п’ятці відриватися від лижі при ходьбі вгору. Спуск здійснюється традиційним способом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7912 / 4.34MB / SQL:{query_count}