“Аліса в Країні Див” для дітей бійців

Маленьких львів’ян запрошують на презентацію у рамках фестивалю “Місто, що надихає”

Дітей учасників АТО запрошують на презентацію унікального видання “Аліси в Країні Див” Льюїса Керрола з авторськими ілюстраціями Євгенії Гапчинської та унікальною технологією доповненої реальності. Презентація книги у Львові проходитиме 10 грудня у рамках фестивалю “Місто, що надихає”: о 12.00 у міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) та о 14.30 в приміщенні дитячої бібліотеки-філії №42 (вул. Патона, 4/2).
Самобутні персонажі Євгенії Гапчинської – зворушливі, наївні та кумедні нададуть вже знайомій казці англійського письменника особливої душевності та затишку. Улюблені герої “оживатимуть” у руках маленьких читачів за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Iдея створення унікального видання належить українській компанії Аrt Nation, а “оживити” героїв казки змогли талановиті розробники з Києва – компанія Live Animations Сorp.
Як інформує прес-служба Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, на глядачів чекатимуть яскрава презентація з можливістю власноруч оцінити книгу в доповненій реальності, а також цікаві конкурси та подарунки. Вхід вільний.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7893 / 4.34MB / SQL:{query_count}