Ремонт на Черемшини закінчився

Сьогодні, 30 листопада, вул. Черемшини повинні відкрити для двостороннього руху

Про це напередодні заявив директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза, інформує прес-служба Львівської міської ради.
“Маємо вже дозвіл від поліції. Відповідні роботи для організації проїзду завершуються, дорожні знаки встановлюють. Тому вже зранку, 30 листопада, вул. Черемшини буде відкрито для двостороннього руху транспорту”, – розповів Олег Береза. За його словами, в перший день відкриття планують залучити відповідні служби: поліцію і “Муніципальну варту”, для допомоги в організації руху, зокрема недопущення паркування машин на вул. Черемшини.
За словами в.о. начальника управління транспорту Олега Партики, при відкритті вул. Черемшини для двостороннього руху транспорту будуть внесенні корективи в схему руху громадського транспорту, який курсує вулицею Личаківською.
Нагадаємо, на вул. Личаківській триває капітальний ремонт дороги. У зв’язку з ремонтними роботами з 15 листопада 2017 року і до 21 січня 2018 року перекрито для руху транспорту вул. Личаківську: від вул. Круп’ярської до вул. Черемшини. На час перекриття вулиць відбулися зміни у схемі руху дев’яти міських маршрутів: №5Н, №5А, №15, №18, №29, №36, №39, №47А, №50 та двох приміських – №217а та №138. Також за новим маршрутом здійснюють об’їзд шатл-баси, які возять студентів від гуртожитків ЛНУ ім. І. Франка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3510 / 4.34MB / SQL:{query_count}