Конкурс для молодих науковців

У рамках V Бандерівських читань розпочався Всеукраїнський конкурс есе на тему: “Чи здатна Україна на власний геополітичний проект: місія України та національні інтереси в глобалізованому світі”

До участі у конкурсі запрошуються молоді дослідники – учні старших класів, студенти вищих навчальних закладів, аспіранти, молоді вчителі та науковці.
На конкурс приймають оригінальні, не опубліковані раніше, відредаговані роботи у вигляді есе, що містять власні обґрунтовані міркування, націоналістичні ідеї, в яких розкриваються тема та проблематика конкурсу, та мають наукову і практичну цінність. Конкурсні роботи приймають українською мовою  до 15 грудня 2017 року на скриньку: bandera.chyt@ukr.net.
Детальніше ознайомитися з положенням про проведення конкурсу можна тут.
Нагородження переможців відбудеться 3 лютого 2018 року у Києві під час V Бандерівських читань. Призовий фонд конкурсу – 70 тисяч гривень, з них: І місце – 40 тис. грн, ІІ місце – 20 тис. грн, ІІІ місце – 10 тис. грн, інформує прес-служба Львівської ОДА.
Засновником конкурсу є Недержавний аналітичний центр “Українські студії стратегічних досліджень” за підтримки Науково-дослідного інституту українознавства МОН України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7244 / 4.07MB / SQL:{query_count}