Жіночий портрет у двох кольорах

З 7 до 14 листопада у Львові в рамках Всеукраїнського туру проекту “Без рожевих окулярів” триватиме виставка, присвячена боротьбі жінок з раком

У Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) у вівторок, 7 листопада, відкриють виставку портретів онкохворих жінок у межах Всеукраїнського туру-проекту “Без рожевих окулярів”. Мета проекту – привернути увагу громадськості до проблем жінок з онкологією. Організатори заходу прагнуть розвіяти стереотипи про онкохворих, допомогти їм подолати фобії, ознайомити з історіями жінок, які живуть із діагнозом рак.
Зберегти та подовжити життя можна тільки шляхом ранньої діагностики та виявлення хвороби вчасно. Лікування на пізніх стадіях дуже коштовне. Держава не надає соціальну допомогу дорослим онкохворим, хоча лікування надто дороге. Навіть профілактичні заходи щодо попередження цього захворювання в нашій країні малодієві. А тим, кому довелося зіткнутися з конкретним діагнозом, залишається сподіватися лише на допомогу друзів, волонтерів й об’єднань самих громадян, що вимушені самостійно протистояти недузі та виборювати собі життя. І жити наперекір “національним особливостям” державної медицини, бюрократичним перепонам та упередженому ставленню широкого загалу.
ГО “Афіна. Жінки проти раку” та БФ “Рожева Стрічка України” запрошують на відкриття фотовиставки 7 листопада о 18.00 на другому поверсі Палацу мистецтв, де заплановано зустрічі з учасницями вернісажу, профільними лікарями, місцевими діячами культури та представниками департаменту охорони здоров’я Львівщини. Виставка триватиме до 14 листопада.
Наприкінці минулого року засновниця БФ “Рожева стрічка України” Ольга Фещенко (виборює право вільного, безкоштовного доступу до інноваційного лікування онкохворих в Україні) організувала проект “Без рожевих окулярів”. Впродовж року вернісаж мистецьких робіт виставляли у Києві (в Мистецькому центрі “Локація”) та Луцьку. 20 жовтня розширену виставку чорно-білих портретів побачили кияни та гості столиці України в парку ім. Тараса Шевченка. До проекту весь час долучаються нові й нові учасниці з різних регіонів України. Нині ж до проекту вже долучилися майже 60 жінок, із них семеро – зі Львова. У день відкриття виставки у місті Лева також запланований показ суконь дизайнерів, аналогічний тому, що вже був проведений в Києві.
Підтримка проекту – онкологічна клініка “Інновація”, Львівський Палац мистецтв, салон-перукарня “Галла” та фотограф Сергій Талочко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8952 / 4.36MB / SQL:{query_count}