Львів’яни у пошуках роботи: ринок праці на OLX

Фахівці OLX проаналізували понад три тисячі пропозицій у Львові і визначили, де і яку роботу найкраще шукати в столиці Галичини

Отож, до п’яти найпопулярніших напрямків ввійшли торгівля, логістика, будівництво, ресторанний бізнес та робота за кордоном.
Найпростіше знайти роботу в роздрібній торгівлі – сфера діяльності затребувана, особливих знань не вимагає. До лав продавців, касирів, консультантів або менеджерів завжди потрібні люди як із досвідом, так і без нього. Але не потрібно чекати, поки зателефонує роботодавець. Набагато ефективніший шлях – шукати перспективні вакансії та пропонувати свою кандидатуру. Більшість так і робить: вакансій у цій категорії на OLX розміщено майже втричі більше, аніж резюме.
Для тих, що шукають роботу за кордоном, на майданчику є чимало варіантів. Найчастіше шукають роботу в сусідній Польщі. У розрізі популярних напрямків для працевлаштування за кордоном роботою в цій країні цікавилося 52,5% львівських користувачів. Також у фокусі інтересів: Європа – Чехія, Норвегія, Іспанія, Німеччина і Швеція (від 4% до 8% усіх запитів щодо роботи за кордоном). Також у списку США і Канада (8,5% і 5,3% запитів відповідно), Ізраїль (5,8% запитів).
Львів – одне з найпопулярніших міст України для гастрономічного туризму. Багато хто прагне працювати в сфері барної або ресторанної справи і розміщує на OLX пропозиції своїх послуг щодо офіціантів, кухарів, бариста і барменів.
Ще одна популярна категорія – будівництво та ремонтні роботи. Вакансії частіше розміщують компанії, які шукають будівельників, різноробочих, електриків тощо на проектне працевлаштування. А свої резюме зазвичай залишають самозайняті фахівці, які пропонують будівельні або ремонтні послуги приватним особам.
У категорії транспортних перевезень і логістики резюме розміщують за тим же принципом. Більшість претендентів – водії з власними автівками, яким на OLX зручно шукати постійних клієнтів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7343 / 4.35MB / SQL:{query_count}