Хто хоче очолити управління транспорту Львова?

Вже довгий час управління транспорту Львівської міськради без керівника. Тому, ймовірно, це одна з причин того хаосу, що є зараз з громадським транспортом у Львові

Наразі в.о. начальника управління є Олег Партика. Керівництво міста нарешті оголосило конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора департаменту – начальника управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.
Вимоги до посади: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (автомобілі, автомобільне господарство) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, післядипломна освіта у галузі знань “Державне управління”.
Додаткові вимоги: стратегічне бачення розвитку транспортної системи міста; досвід роботи на керівних посадах в автомобільній галузі на рівні керівника, заступника керівника.
Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу), про це йдеться на сайті Львівської міськради. За додатковою інформацією звертатись за тел. 297-59-96; кім. 215а, Оксана Блавацька.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7221 / 4.35MB / SQL:{query_count}