Подорожуємо містом розумним маршрутом

У Львові відкрили туристичний маршрут “Вперше у Львові” за книгою Ілька Лемка “Львів понад усе”

До Всесвітнього дня туризму у місті презентували екскурсійний маршрут, який розповідатиме історію визначних місць через QR-код та показуватиме дорогу до наступної локації стрілками-вказівниками. На вулицях Львова встановили 15 інформаційних таблиць з QR-кодами, за допомогою яких турист зможе отримати необхідну інформацію про локації міста різними мовами. Також для зручності розмістили 40 стрілок-вказівників. Вони розташовані на площах Ринок і Катедральній, а також по вулицях Словацького, Коперника, Театральній, Музейній, Краківській, Підвальній та на проспекті Свободи. Маршрут складено за книгою Ілька Лемка “Львів понад усе”. Загальна довжина  маршруту “Вперше у Львові” – 3,5 км. Таким чином, гості та мешканці міста зможуть за 2-3 години ознайомитись з цікавими пам’ятками міста, інформує прес-служба Львівської міськради.
“Туристичний маршрут у Львові об’єднує 15 найцікавіших відкриттів та історичних пам’яток міста. Серед них: Ратуша, Катедра, каплиця Боїмів, аптека “Під золотою зіркою”, палац Потоцьких, парк ім. І. Франка, Львівський національний університет ім. І. Франка, Оперний театр та пам’ятник Шевченкові, Костел єзуїтів, Природничий музей, театр ім. Марії Заньковецької, Вірменська церква, Музей пошти, Домініканський собор, пам’ятник Івану Федорову”, – каже Галина Малець, начальник управління туризму Львівської міськради.
Аби вирушити в таку мандрівку, варто мати з собою телефон та мобільний інтернет. Отримати інформацію про маршрут можна українською, англійською, польською та німецькою. Організатори проекту планують найближчим часом додати до переліку й китайську.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7523 / 4.35MB / SQL:{query_count}