Шанс для класних ідей: подавайте проекти!

У Львові 4 – 9 вересня відбудеться “Тиждень креативного підприємництва”. Усі бажаючі мають можливість запропонувати свої ідеї потенційним інвесторам

У наш час чимало молодих людей мають безліч варіантів для підприємництва, однак не завжди беруться до власної справи. Адже бізнес вимагає не лише, як люблять у народі говорити, підприємницьких здібностей, уміння йти на ризик, а й також потребує багато часу, сил та, звісно, фінансового ресурсу – стартового капіталу. Та й ніколи немає гарантій, що проект буде успішним. Через усі ці нюанси багато цікавих ідей так і залишаються нереалізованими. Але у вересні  цього року є чудова можливість для тих, хто ще досі сумнівається у перспективності своїх підприємницьких проектів – у Львові вперше проведуть “Тиждень креативного підприємництва”, де розповідатимуть про усі тонкощі ведення бізнесу та як створити власний стартап. Відвідати захід зможуть усі бажаючі.
“Сьогодні працюємо над розробкою стратегії креативного міста. Тобто творимо те, чим Львів зможе приваблювати талановитих людей та конкурувати з іншими містами. Власне, важливий елемент креативу – наявність певної платформи для розвитку стартапів та підприємництва. Тому на “Тижні креативного підприємництва” спробуємо пояснити молоді, що стартапи – це насправді дуже цікаво, натхненно та круто! Успішні підприємці дадуть студентам практичні поради для успішного створення стартапу”, – розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.
Упродовж тижня щоранку відбуватимуться бізнес-сніданки на різну тематику, які починатимуться о 09.00 у різних закладах нашого міста. Згодом детальну інформацію про це можна буде знайти на сторінці події “Тиждень креативного підприємництва” у соцмережі Facebook.
“Кожен день матиме свою тематику. 4 вересня говоритимемо про креативне підприємництво та чим воно відрізняється від поняття звичайного підприємництва. 5 вересня відвідаємо шість шкіл Львова з молодими підприємцями, які розкажуть учням свою історію успіху. 6 вересня відвідаємо львівські виші, адже сьогодні саме студенти задумаються про втілення своїх ідей через створення власних стартапів. 7 вересня говоритимемо про соціальне підприємництво, зокрема відбудеться бізнес-зустріч з Ольгою Сивак. 8 вересня присвячене інформаційним технологіям, говоритимемо про ІТ-бізнес, конкуренцію та креативність у ІТ”, – каже координатор заходу “Тиждень креативного підприємництва” Яна Пекун.
Зокрема, 8 вересня захід відбудеться на економічному факультеті Франкового вишу, де студенти матимуть змогу представити власні проекти.
“Зустрічі на нашому факультеті передбачатимуть теоретичну складову – ознайомлення студентів з поняттям стартапу, – та практичну складову – студенти матимуть змогу запропонувати власні проекти та стартапи. Якщо представники відомих компаній зацікавляться якимось проектами, то зможуть спільно зі студентами реалізувати їх. Маємо багато креативних та ініціативних студентів, які мають власні цікаві проекти. До слова, реалізація яких могла б сприяти вирішенню певних локальних проблем міста”, – розповів декан економічного факультету Франкового вишу Ростислав Михайлишин.
“Вважаю, що сьогодні вкрай важливо популяризувати підприємництво серед молоді. На жаль, у нашому суспільстві існує певна недовіра між людьми та величезний страх до ризику. Наприклад, коли українець запускає бізнес, і йому щось не вдається, то у суспільстві він отримує тавро лузера. У той час американці переконані, якщо підприємець не зазнав невдачі хоча б три-чотири рази, то він ще нічого не знає про підприємництво. Тому хочемо пояснити молоді, що підприємництво – це шанс реалізувати себе, що успішний підприємець може ризикувати декілька разів, поки не запустить справді вдалий проект”, – каже представник Громадської організації “Креативне місто” Всеволод Поліщук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2238 / 4.38MB / SQL:{query_count}