У планах міста – три паркінги

Біля університету ім. Івана Франка, на площі Петрушевича та неподалік залізничного вокзалу невдовзі можуть з’явитися підземні паркінги

Два паркінги будуть підземними. Планують, що паркінг біля Франкового вишу матиме 400 місць, а на площі Петрушевича – близько 200-250 місць (все залежить від кількості рівнів). Окрім того, розглядають можливість будівництва підземного паркінгу вже на оновленій площі Двірцевій перед  будівлею Головного залізничного вокзалу. Ще один паркінг, щоправда наземний, але багаторівневий, можуть збудувати позаду готелю “Жорж”, що на площі Міцкевича, інформує Tvoemisto.tv.
Зараз Львівська міська рада займається оформленням документів інвестиційного проекту. Переможець майбутнього конкурсу робитиме проект паркінгу та будуватиме його відповідно до поставлених містом вимог.
“Щодо паркінгів біля університету і на площі Петрушевича, то конкурс може бути оголошений на початку 2018-го року. Це оптимістичний прогноз”, – зазначив керівник відділу стійких транспортних систем ЛКП “Львіватодор” Павло Сирватка у коментарі для Tvoemisto.tv. Та додав, що за таких умов, будівництво могли б розпочати у 2019 році.
З його слів, вже визначені приблизні розміри паркінгів. Біля університету він буде між будівлею вишу, парком та вулицею Січових Стрільців і Листопадового Чину (не заходячи на ці вулиці та не зачіпаючи парк). Під час облаштування паркінгу на Петрушевича намагатимуться максимально використати простір під всією площею, включно зі смугами руху, які є зараз. Облаштування паркінгу на площі Двірцевій залежатиме від побажань інвестора та міста Лева.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7328 / 4.35MB / SQL:{query_count}