Готуємо гаманці: платитимемо вдвічі більше

Із 1 вересня у Львові діятиме новий тариф на вивезення твердих побутових відходів

фото: Олег Огородник (2)
Учора, 4 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради проголосував за збільшення тарифів на вивезення сміття у Львові.
Згідно з рішенням виконкому, із вересня львів’яни платитимуть чи не вдвічі більше.
Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак пояснює, що запропонований тариф є економічно обґрунтованим, адже за три роки зросли ціни на пальне, мастила, техніку. Окрім того, зросла й мінімальна зарплата.
“Нові тарифи зростуть у 2,2 разу. Меншими вони будуть для населення, а більшими – для юридичних осіб. Причина зростання полягає і в тому, що за останні три роки з часу затвердження чинного тарифу (2014 рік), у країні відбулися інфляційні процеси. Тому нові тарифи є виправданими”, – зазначив Сергій Бабак,  інформує прес-служба Львівської міськради.
Тобто, якщо зараз мешканці, які проживають у квартирі площею 50 кв. м, сплачують за вивіз ТПВ 37,50 гривень, то із 1 вересня вони платитимуть уже 80 гривень. Водночас Сергій Бабак заспокоює львів’ян і каже, що 60-70% сімей у Львові зростання тарифів перекриють пільгами і субсидіями.
Згідно з рішенням виконкому, для кожної компанії, яка займається вивезенням відходів у Львові, встановлено індивідуальний тариф –від 713 до 803 гривень за тонну сміття для населення. Відтак найнижча вартість вивозу сміття – у ЛКП “Львівспецкомунтранс” (718,9 грн за тонну). Далі за списком: ТзОВ “Санком-Львів” (742,9 грн), ТзОВ “Спецавтотранс-Львів” (755,3 грн), ТзОВ “АВЕ Львів” (785,9 грн). Вартість вивезення ТПВ приватними компаніями “Грінера” та “ДВ-Екосвіт” відрізняється орієнтовно на одну гривню (803,7 грн та 802 грн відповідно). Також тарифи на вивезення сміття зростуть і для бюджетних установ (від 753 до 842 грн за тонну ТПВ) та для юридичних осіб. Затверджений тариф фіксується на рік.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7897 / 4.36MB / SQL:{query_count}