Випробування Личаківською триває…

До 25 липня відкриють лише перехрестя Мечникова – Личаківська. Роботи ж обіцяють завершити до кінця року

фото: photo-lviv.in.ua
Зараз у Львові  активно тривають ремонти міських автошляхів. Зокрема, як уже писала “Львівська Пошта”, ще з 25 березня ремонтують одну з найбільших львівських вулиць – Личаківську. Зараз на завершальному етапі роботи на перехресті Мечникова – Личаківської. До 25 липня його планують відкрити для проїзду транспорту. Тим часом вивчають питання щодо організації дорожнього руху під час ремонту, зокрема, трамвайних маршрутів.
“Спільно з ЛКП “Львівелектротранс” напрацьовуємо оптимальну схему маршруту. Трамвай їздитиме вулицею Личаківська і повертатиме вулицею Мечникова. Забезпечимо необхідну кількість вагонів, щоб транспортне сполучення було на належному рівні. Паралельно завершуємо будівельну частину робіт. Пізніше  дорога ще тиждень-півтора має “відстоятись”, і під кінець місяця відновимо проїзд для транспорту”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба ЛМР.

фото: Олег Манчура
Водночас він повідомив: щоби закінчити весь обсяг робіт на Личаківській, треба працювати до кінця року. “Ремонтні роботи на цій вулиці доволі складні, бо багато часу забирає інженерія, колектор, водогін. Щоби прокласти саму дорогу, часу багато не потрібно, а от прокладання мереж – це вже триваліший процес. До того ж ми не передбачали, що там буде скельна порода. Це сповільнює хід робіт, але альтернативи нема… В першу чергу якість, бо ця дорога має пізніше експлуатуватись 20-40 років. І всі ці мережі повинні справно працювати впродовж цього часу. Наголошу: до кінця 2017-го ремонт Личаківської мусимо завершити”, – сказав Андрій Садовий.
Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”, у розмові з “Львівською Поштою” розповів, чому саме ремонт магістральної Личаківської триватиме аж до кінця поточного року. “На вулиці Личаківській складна ситуація із каналізацією – там постійно завалюється старий колектор. Він функціонуватиме доти, доки не зробимо новий. Будемо закривати його окремими ділянками і підключати заново”, – сказав Олег Береза.
І водночас підтвердив, що роботу дорожникам утруднює скельна порода: “Нам доводиться працювати в умовах надзвичайно твердих порід, які потребують потужнішої техніки. Треба використовувати спеціальні установки для того, аби дістатися необхідної глибини, у тому числі працювати вручну”. 
До слова, реконструкція вулиці Личаківської обійдеться в близько 6 мільйонів євро.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7412 / 4.36MB / SQL:{query_count}