На вихідні – на Золочівщину на фестиваль “Глинянська мозаїка”

У Глинянах, що на Золочівщині, 2 липня, урочисто відкриють навчально-виробничий комплекс “Мозаїка”

Раніше занедбану стару школу за грантові кошти ЄС перетворили на модерний комплекс – облаштували майстерні, виставкові зали та створили музей килимарства і ткацтва. Окрім того, відтепер у комплексі є конференц-зали, навчальні аудиторії та гостел на 30 місць.
Грантовий проект ЄС та Глинянської міськради  “Створення багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформерного типу “Мозаїка” реалізується в рамках Програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”. Загальна вартість проекту близько 500 тис. євро. З них 90% робіт профінансував ЄС.
З нагоди відкриття закладу, 2 липня, у Глинянах організовують духовний фестиваль “Глинянська мозаїка”.
У програмі майстер-класи, виставка-ярмарок ремесел, екологічний семінар “Екобезпека сучасного агро виробництва”, дегустація солодких смаколиків та концертна програма.
На відкриття “Мозаїки” завітає перший віце прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, а також очільник Львівщини Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин. Спеціально запрошений гість – координатор проекту від ЄС Тетяна Шульга.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7867 / 4.35MB / SQL:{query_count}