Держустанови на Трійцю працюватимуть за зміненим графіком

.

* Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи). Як підтвердили Tvoemisto.tv на інформаційній довідці ЦНАП, ЦНАПи міста в понеділок, 5 червня, не працюватимуть. Після вихідних установи відновлять роботу за звичним графіком.
* Сервісні центри МВС. Починаючи із суботи, 3 червня, до вівторка, 6 червня, сервісні центри МВС у Львівській області будуть мати зміни в графіку роботи.
У суботу, 3 червня, сервісні центри МВС працюватимуть до 15.45. Після чого працюватимуть відповідно до графіка – з вівторка, 6 червня. Регіональний сервісний центр МВС (адміністрація) не працюватиме в понеділок, 5 червня.
* Відділення “Укрпошти”.  Львів – Поштамт на вул. Словацького, 1, 4 і 5 червня працюватиме з 9.00 до 15.00 (без перерви). Дільниця “Кур’єрська доставка” на вул. Словацького, 1 5 червня працюватиме з 09.00 до 15.00, також без перерви. 
* ЛКП “Львівводоканал”. Традиційно на свята чергові бригади стежитимуть за стабільною подачею води, а працівники хіміко-бактеріологічної лабораторії перевірятимуть її якість. У випадку виникнення аварійних ситуацій їх усуватимуть чергові бригади. Телефон диспетчерської працює цілодобово: 15-51 або 276-20-50.
* ЛМКП “Львівтеплоенерго”. Чергові стежитимуть за стабільною роботою об’єктів теплопостачання і подачею гарячої води. Телефон диспетчерської працює цілодобово: 15-85.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4280 / 4.06MB / SQL:{query_count}