Чекаємо більше ремонтів доріг

У Миколаєві відкрили асфальтний завод

Асфальтний завод має 39 одиниць високотехнологічого обладнання та важку техніку, серед яких гудранатори, віброкатки, фрези, самоскиди, виробниками яких є європейські приладобудівні та машинобудівні підприємства. Завод ТзОВ “Алов” є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 млн євро в українську промисловість, інформує прес-служба ЛОДА.
Загальна площа підприємства: 18 гектарів. Потужність виробництва швейцарсько-італійського заводу Amman: 180 тонни асфальту в годину. Запуск заводу дасть можливість на початку забезпечити робочими місцями 100 працівників у Львівській області з подальшим збільшенням кількості робочих місць, пов’язаних з нарощуванням об’ємів виробництва. Сьогодні середня заробітна плата на підприємстві складає 6 000 грн на місяць.
“Відкриття таких заводів – знак оживлення та покращення інвестиційного клімату в державі. На даний момент Львівщина – лідер використання публічних грошей на ремонти та будівництво доріг в  Україні, – наголосив виконувач обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України  Славомір Новак. – Львівщина – гарний приклад співпраці між бізнесом, облдержадміністрацією, різними рівнями влади та службами, що відповідають за ремонт та будівництво доріг, у тому числі Укравтодор”.
Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак зазначила, що відкриття заводу – це нові можливості  для  реалізації стратегічних планів і розвиток Львівщини у дорожній галузі. Участь у відкритті взяв і Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр Оглу. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7609 / 4.35MB / SQL:{query_count}